איך עושים גיבוי למחשב

איך עושים גיבוי למחשב באופן אוטומטי ללא התעסקות בהגדרות מסובכות? ישנם מספר כלים מומלצים באמצעותם תוכלו לעשות שימוש בכדי לגבות את המחשב שלכם בענן ובקלות.

איך עושים גיבוי למחשב עם Dropbox

Dropbox היא אחת מהתוכנות המובילות בעולם בכל הנוגע לאחסון וגיבוי קבצים בענן. ניתן לאחסן בה קבצים ותיקיות בחינם (עם מגבלה של כ-2 ג’יגה) או בתשלום חודשי קבוע של 30 ₪ עם שטח אחסון בסך טרה בייט אחד (1000 ג’יגה). באמצעות Dropbox תוכלו לאחסן ולשתף קבצים ותיקיות עם קולגות, חברים ומשפחה באופן מידי.

 

איך עושים גיבוי למחשב

איך עושים גיבוי למחשב

 

בזמן שהתוכנה תפעל ברקע, תוכלו להתעדכן בכל פעם שבוצע שינוי בקבצים ובתיקיות ששיתפתם, בין אם מדובר בשינוי שבוצע מהצד שלכם ובין אם ממחשב אחר בעל גישה לתיקיות והקבצים שבחרתם לשתף.

לסיכום: השימוש בתוכנה פשוט ונח לשימוש במיוחד עבור אדם פרטי או עסק שצריך לגבות ביג דאטה בענן.

 

איך עושים גיבוי למחשב עם Google Drive

תוכנת הענן של Google מאפשרת לכל אדם לפתוח חשבון חינמי לאחסון קבצים ומסמכים הזמינים גם לקריאה באמצעות וורד ואקסל אונליין (google spreadsheet ו – google docs). בגרסתה החינמית ניתן לקבל שטח אחסון של כ-15 ג’יגה, בזמן שאחסון 100 ג’יגה יעלה לכם 80 ₪ בשנה ו-1000 ג’יגה יעלו לכם 390 ₪. עבור המשתמש הפרטי, החבילה החינמית בהחלט תספיק. במקרים אחרים, כדאי לנסות את החבילה הזולה ביותר, שכן 100 ג’יגה אחסון בענן יספיקו בהחלט למשתמש הפרטי הממוצע.

 

גיבוי למחשב לעסקים

אם ברצונכם לעשות גיבוי עסקי למחשב אנחנו ממליצים לכם לשקול שירותי גיבוי בענן בתשלום אשר באמצעותם תוכלו לשמור את כל הקבצים והתיקיות שלכם באופן אוטומטי ולבצע שחזור עבור המידע הנדרש בכל אחד מנקודות השחזור הזמינות במשך 7 הימים האחרונים. כך, תוכלו לוודא כי המידע שלכם נמצא בידיים טובות ומאובטח על גבי השרתים המאובטחים של חברת הגיבוי בענן לפי תו תקן בינלאומי, ובכל מקרה אינם זמינים לגורמים שאינם ראויים לגשת אל המידע.

שירותי הגיבוי של חברת iBackup יאפשרו לכם להמשיך לבצע את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר מבלי לדאוג למידע שלכם. גם אם אינכם בעלי כישורים טכנולוגיים מתקדמים, תוכלו בקלות להגדיר את התוכנה לבצע גיבויים עבור כל התיקיות והקבצים החשובים לכם.

אם הנכם מעוניינים לקבל תמיכה מרחוק, תוכלו להיעזר בשירות הלקוחות של iBackup הזמין בטלפון:  1800-205-005 בכל בעיה ובכל תקלה. התקשרו היום והתחילו להשתמש בשירותי הגיבוי בענן בעסק שלכם.