גיבוי בענן לעסקים

היום אנחנו הולכים לדבר איתכם על נושא מאד כאוב בעולם העסקים ולבעל העסק הפרטי כאחד, והוא כמובן נושא גיבוי הקבצים והמסמכים החשובים ביותר לניהול השוטף של החברה. בעלי עסקים רבים נוטים לחשוב ששמירת מידע בשרתי החברה שלהם מגן עליהם בפני אובדן של מסמכים חשובים והכרחיים לתפקוד יעיל ומקצועי של החברה שלהם. לצערנו במציאות של היום לא כך הדבר ומדי יום ביומו אנו נתקלים במנהלי חברות וארגונים שלמדים על בשריהם את החשיבות הגדולה של הגיבוי החיצוני, לאחר שנים שבעלי העסקים גיבוי את כל המידע הסודי והחשוב ביותר בשרתי החברה הם מבינים שמשהו חייב להשתנות. ובדיוק בשביל מקרים כאלה קיימת אפשרות הגיבוי בענן.

גיבוי בענן לעסקים

גיבוי בענן לעסקים

גיבוי בענן מול גיבוי מסורתי

אז כמו שהבנתם, עד לפני כמה שנים בעלי עסקים השתמשו במספר שיטות שונות ומגוונות לבצע גיבויים. למשל קלטות גיבוי, , גיבויים על מדיה קשוחה כגון דיסק קשיח ואף דיסק און קי. למרות ששיטה זו התאימה להם עד לפני כמה שנים, כיום הצרכים שלהם השתנו ויותר בעלי עסקים עוברים להשתמש בשירותי גיבוי בענן. גיבוי בענן מאפשר שמירה אוטומטית של הקבצים ללא התעסקות מיותרת וללא הגבלת שטח אחסון. זה מעולה לעסקים בעלי כמות עובדים גדולה כאשר מספר עובדים נמצאים במקביל באותו קובץ או באותה תיקייה. השינויים נשמרים באופן אוטומטי וניתן לשחזר את הקבצים לאיזו נקודת זמן שרק תרצו והכל בלחיצת כפתור אחת.

 

גיבוי בענן מקצועי לעסק שלך

שירותי הגיבוי בענן לעסקים הם אופציה טובה לבעלי עסקים שמעוניינים בגיבוי מהיר, איכותי, קל לתפעול ובעל שירות אדיב ומקצועי. תוכנת הגיבוי בענן מאפשרת לבעל העסק להתעסק בדברים החשובים באמת ובניהם קידום העסק שלו ופחות להתעסק בדאגות מיותרות כמו גיבוי קבצים בצורה ידנית. בזמן שבעל העסק עסוק בפעולות השגרתיות של יום העבודה שלו התוכנה תדאג לסנכרן את כל הקבצים והתיקיות מדי יום ותשמור על הקבצים עדכניים ואף תשמור את כל הנתונים והעדכונים האחרונים שביצעתם בקבצים בניגוד לשיטות הגיבוי המסורתיות.

שירותי גיבוי בענן מאובטחים

אחד הדברים החשובים ביותר לכל בעל עסק הוא לדעת כי המידע הסודי ביותר של העסק שלו שמור על שרתים מאובטחים אשר ימנעו את כניסתם של גורמים לא מורשים לצפייה, שינוי או עריכת המידע שהעליתם לענן, בדיוק בגלל זה הקימו את החברה לגיבוי ענן בישראל iBackup.