פיתוח תוכנה ואפליקציות

שוק העסקים הוא תחרותי למדיי, וכדי להתחרות במתחרים בהצלחה יש להשתמש ביצירתיות ולנסות לפנות לקהל הרחב ביותר שאתם מסוגלים לגשת אליו. כיום כל בעל עסק המכבד את עצמו מנכיח את עצמו ברחבי הרשת, פותח אתר ודף פייסבוק. כיום, כפי שכמעט בכל בית נמצא מחשב, כך כמעט כל אדם מחזיק בנייד. לכן, מדובר בפלח שוק משמעותי ובעל כוח שחבל שלא לקחת בחשבון. פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד יאפשר לכם להנגיש את השירותים העסקיים שלכם ללקוחות פוטנציאלים נוספים.

פיתוח תוכנה ואפליקציות

פיתוח תוכנה ואפליקציות

פיתוח אפליקציות – איך מתחילים?

פיתוח אפליקציה מקצועי כולל תהליך מסודר ומאורגן של מספר שלבים, החל מפיתוח הקונספט ועד להשקת האפליקציה. הנה התהליך המלא, בקצרה:

  • אפיון פלטפורמת האפליקציה – האם מפתחים את האפליקציה לאייפון או לאנדרואיד או שמא לשתי הפלטפורמות במקביל. בשלב זה, עליכם לקחת בחשבון עלויות פיתוח. חשוב לבדוק האם החברה המציעה שירותי פיתוח אפליקציות מתמחה בפלטפורמה הרצויה לכם.
  • תכנון חווית המשתמש תוך בחירת הסגנון העיצובי ובחירת הקונספט לפיתוח
  • הקמת התשתיות הטכנולוגיות
  • כתיבת הקוד לאפליקציה
  • ניתוחים סטטיסטיים – בשלב זה, מוטעמים מדדי אנליזה שונים המאפשרים לקבל נתונים סטטיסטיים ומשוב אודות הרגלי השימוש של המשתמשים באפליקציה.
  • בקרת איכות סופית – ההמלצה היא להימנע מהשקה המוקדמת של האפליקציה, לפני שעברה תהליכי בקרה סופיים. אפליקציה שאינה מלוטשת עד הסוף עשויה ליצור רושם רע ופחות מקצועי שעשוי להיות קשה לתיקון.
  • השקת האפליקציה לחנות האפליקציות

למה לבחור בפיתוח אפליקציות למובייל?

שוק אפליקציות למובייל (למכשיר הנייד) הוא מהתחומים המובילים והחמים היום בשוק, משום שאנשים מעדיפים לגלוש ולהתעדכן במכשיר הנייד. המכשיר החכם מאפשר לנו את מלוא הנגישות והזמינות (אם זכרנו לטעון אותו) משום שהוא נמצא אתנו במשך רוב היום וזמין ואנחנו יכולים לגלוש בו מכל מקום בו אנו נמצאים, מהחוף, מהרחוב או אפילו בדרך ברכבת. מכשיר הטלפון מאפשר לנו לעדכן ולשווק בו כול הזמן, אלמנט חשוב ובעל ערך לאנשי מקצוע. בנוסף, מכשיר הנייד מאפשר לנו לחסוך בזמן הודות לביצוע פעולות פשוטות באופן מהיר, לעיתים גם מבלי לצאת מהבית. חיסכון בזמן וייעול הם אלמנטים חשובים עבור לקוחות ולכן סביר להניח שאם לעסק שלכם תהיה אפליקציה בנייד, הם יעדיפו את העסק שלכם על פני עסק מתחרה ללא אפליקציה.